Galeria Fotografii PAcamera CLUB – Austeria Rozmarino/MISJA

Galeria Fotografii PAcamera CLUB – Austeria Rozmarino, to miejsce prezentacji wystaw fotograficznych, eksponujących twórczość artystów wywodzących się z klubu fotograficznego PAcamera CLUB.

Fotograficy z PAcamera CLUB mieli okazję już wielokrotnie w przeszłości prezentować swoją twórczość na wystawach w tym miejscu, znanym suwalczanom jako Galeria – Pizzeria Rozmarino, obecnie funkcjonującego jako Austeria Rozmarino. Teraz odbywać się tu będą nie tylko otwarcia wystaw fotografii członków PAcamera CLUB, ale także prezentacje autorskie w postaci pokazów multimedialnych oraz spotkania warsztatowe i szkoleniowe w ramach kursów Małej Szkoły Fotografii. A co najważniejsze,
odbywać się tu będą także cotygodniowe spotkania fotografików suwalskich o charakterze otwartych konferencji, w których każdy miłośnik fotografii będzie mógł wziąć udział, oczywiście przy dobrej kawie czy herbacie czy słodkim poczęstunku. Zamierzamy organizować różnorodne imprezy fotograficzne, jednak będziemy również otwarci na inicjatywy, z którymi może przyjść do nas każdy.

Wystawy fotografii odbywać się będą raz w miesiącu, a na cotygodniowe spotkania fotografików PAcamera CLUB serdecznie zapraszamy do gościnnego lokalu Austeria Rozmarino przy ul.Kościuszki 75 w Suwałkach, w każdy poniedziałek o godz. 19:30 do sali „Zapiecek”.

Serdecznie zapraszają:
– Piotr Bagiński/Austeria Rozmarino
– Radosław Krupiński/PAcamera CLUB